Allah(c.c) Kelimesini Zikretmenin Faydaları

Hollandalı psikolog Vander Hoven Kuran okumanın ve Allah(c.c) kelimesini zikretmenin hastalar ve normal insanlar üzerindeki etkisi hakkındaki yeni keşfini açıkladı.

Allah(c.c)Mucize harfler A-L-H

Hollandalı profösör 3 yıldır  hastalar üzerinde yaptığı çalışmalarla keşfini destekliyor.

Hastalardan bir ksmı müslüman değil,bir kısmı Arapçayı bilmiyor ve Allah(c.c) kelimesini tam olarak söyleyebilmek için eğitiliyorlar.Sonuçlar harika özellikle ruhsal çöküntü yaşayan  ve tansiyon sorunu olanlarda.

Suudi  gazetesi Al Vatan’a yaptığı açıklamada Hoven, Arapça okuyabilen ve kuranı düzenli olarak okuyan Müslümanların kendilerini psikolojik hastalıklardan koruyabileceğini belirtti.

Profösör Allah(c.c) eklimesindeki her harfin nasıl iyileşme sağladığını anlattı.

Profösör Allah(c.c) kelimesinin ilk harfi olan A harfinin solunum sisteminden direk çıktığını ve solunumu kontrol ettiğini söylüyor.

2. harf L nin Arabi olarak telaffuzunun yani dilin üst damağa hafifçe temas ederek söylenmesinin bir duraklama sağladığını 3. harf L nin bu duraksamayı devam ettirerek solunumu rahatlattığını son harf H nin ise söylenirken ciğerler ve kalp arasında temasa neden olduğunu ve bunun kalp atışını kontrol ettiğini söylüyor.

Profösörün kendisi Müslüman değil fakat İslami ilimlere ilgi duyuyor ve kutsal kiap Kur’an’ın sırlarını araştırıyor.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir